WordPress.com sunar

Jemand in der TR

2013 içinde bloglama

WordPress.com olarak Yeni Yılınızı Kutlularız!

I I

Havai fişekler hakkında

Her roket, 2013 içinde bu blogda yayınlanan bir yazıyı temsil eder. Ayrıca, çünkü biz paylaşmayı severiz, Github üzerinde bir jQuery eklentisi olarak havai fişekleri kullanıma sunduk.

Bazı tarayıcılar bu tür animasyonlar için daha uygundur. Bizim testlerde, Safari ve Chrome çok iyi çalıştı. Sizin genel puanınız bilinmemektedir (ayrıntılar).

Biz blogunuzu kutlamak için güzel, animasyonlu havai fişekler yaptık! Maalesef bu tarayıcı, bunu yapma yeteneğinden yoksun. Biz onun yerini doldurmak için bir slayt gösterisi hazırladık fakat sizin bir HTML5 tarayıcı ile bu sayfaya geri geleceğinizi umut ediyoruz. Bizim testlerde, Safari ve Chrome çok iyi çalıştı.

Yeni yılın başlama vuruşu için, biz 0 içinde 2013 faaliyetleri ile ilgili verileri sizinle paylaşmak istiyoruz. Sayfayı aşağı kaydırmaya başlayın!

Karışık numaralar

Bir San Francisco teleferiği 60 kişi kapasitelidir. Bu blog, 2013 içinde yaklaşık 1.000 kez görüntülendi. Eğer bu bir teleferik olsaydı, bu kadar çok kişiyi taşımak için yaklaşık 17 tur atacaktı.

2013 içinde, 5 yeni yazı yazıldı, bu blogun toplam arşivi 80 yazıya çıkıyor. 33 resim yüklendi, toplamda 2 MB. Bu yaklaşık aylık 3 resim.

Yılın en yoğun günü 127 hit ile Ağustos 17th oldu. O gün en popüler yazı Bir cep dolusu misket aklımda... idi.

2013 içindeki atraksiyonlar

Bunlar 0 içinde 2013 üzerinde en çok görüntüleme alan yazılar.

Onlar bu blogu nasıl buldular?

2013 içinde en çok yönlendirilen siteler:

 1. itusozluk.com
 2. twitter.com
 3. blogger.com
 4. wordpress.com
 5. deli-anne.com

Bazı ziyaretçiler daha çok tabut ölçüleri, somya örtüsü, tabut boyutları, çok amaçlı oturma grupları ve tabut ölçüleri nedir için, arama yaparak geldi.

Onlar nereden geldi?

Bunun tamamı 12 ülke!
En iyi ülkeler: Türkiye, ABD ve Almanya

Onlar kimlerdi?

2013 içinde en çok yorumlanan yazı Bir cep dolusu misket aklımda...

Bunlar, bu blogdaki 5 en aktif yorumcu oldular:

2014 içinde görüşürüz

2013 içinde WordPress.com ile uçtuğunuz için teşekkürler. Biz 2014 içinde tekrar size hizmet etmek için sabırsızlanıyoruz! Yeni Yılınız Kutlu Olsun!

WordPress.com

Jemand in der TR

… fakat bekle, dahası var!

Bu yıllık raporu incelediğiniz için teşekkür ederiz. Dilerseniz 2014 adresinde kendi WordPress.com blogunuzu yayınlamaya başlayabilirsiniz!

 1. 1 Ücretsiz

  WordPress.com blogu oluşturmak ücretsizdir, elinizde pişirme tarifleriniz, kedinizin fotoğrafları veya paylaşmak istediğiniz felsefi düşünceler varsa, ortada bunları blog olarak yayınlamamanız için hiçbir neden yok.

 2. 2 Eğlence

  Takip ettiğiniz diğer her bir WordPress.com blogunun öne çıkan özelliklerini kullanarak sizinkini de çekici yapabiliriz. Topluluk konusunda genel bir fikir edinmek için oldukça iyi bir yol.

 3. 3 Etkileşimli

  WordPress.com'da bulduğunuz harika yazılara yorum yapabilir, onları beğenebilir ya da yeniden bloglayabilirsiniz. Bu çevrenizi oluşturmak ve sizin gibi düşünen bloggerları bulmak için harika bir yoldur.

WordPress.com’u hemen ziyaret edin!